Bellona’nın En Yeni Köşe Takımı Tina

Bellona 2015 köşe takımları fiyatları görselleri bellona yeni köşe takımları yeni sezon bellona köşe koltuk takımları… 

Bellona 2015 yılına birbirinden şahane köşe takımları ile girmişti hatırlarsanız. Yeni  yılın ilk ayında yeni köşe takımlarını koleksiyonlarına eklemeye devam eden Bellona son olarak Tina serisini vitrine çıkarırken, Tina köşe takımını siz değerli yenihalilar.com takipçileri için mercek altına aldık.

Bellona’nın yeni köşe takımlarından Tina iki farklı versiyon ile satışa sunuluyor. İlk versiyon Tina V köşe takımı, salonlara ideal oturma alanları oluşturmak için dizayn edilmiş. Zero Wall özelliği ile yer kaybı olmadan yatak ve baza olarak kullanılabiliyor. İkinci seçenek ise özellikle oturma odası gibi dar mekânlar için kullanım kolaylığı da sağlayan Tina Uzanmalı Köşe Takımı. Şimdi ürünlerin görsellerine foto galerimizde göz atın, fiyat bilgilerini ise foto galerimizn hemen altında bulabilirsiniz…

BELLONA 2015 KÖŞE TAKIMLARI GÖRSELLERİ (TİNA)

Tina V Köşe Takımı geniş mekanlar için ihtiyaçlara yönelik olarak 2+2, 3+2, 3+3 köşe alternatifleri ile satışa sunuluyor. Bir adet köşe ve bir adette berjerden oluşan Tina V Köşe Takımı 2.743,00 TL fiyatla satışa sunulurken, Tina Uzanmalı Köşe Takımı ise 1.473,00 TL fiyat etiketine sahip.

Bir önceki yazımız olan 2015 'in En Ucuz Köşe Takımları (İsor) başlıklı makalemizde en ucuz mobilya, ucuz köşe takımı ve uygun fiyatlı köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Karmen’den Şahane Halı Desenleri

Karmen Halı 2015 fiyatları modelleri görselleri en yeni modern halılar yeni halı markaları patchwork salon halıları farklı halı desenleri 2015... ...

Kapat