Bellona’dan yepyeni Color Trend Serisi

2014 Bellona halı modelleri fiyatları resimleri 2014 halı modelleri çiçekli halılar modern halı modelleri… 

Geride bıraktığımız 2013 yılında çok şık bir görünüme sahip piyano desenli halı modeli Diamond’u halı sektörüne armağan eden Bellona, mobilya sektöründeki liderliğini halıdada yakalamak adına 2014 yılına yepyeni bir koleksiyon olan Color Trend serisine girerken, bu koleksiyonun cıvıl cıvıl ton ve desenleri ile gerçekten göz alıcı bir seri olduğunu söyleyebilir, sadece üç farklı desenden oluşan koleksiyonun daha fazla motife sahip olması gerektiği gibi birde eleştiride bulunabiliriz.

Çiçeklerin ve Kalplerin mor ve pembe gibi pastel renklerle harmanlanan koleksiyon, özellikle genç odaları ve modern yaşam alanları için ideal bir seçim olarak görünürken, kabartma desenlerin canlılığı hakikaten göz kamaştırıyor.

Color Trend serisinin fiyatlarına göz atacak olursak, 200X300 ebatlarındaki ürünlerin fiyatı 567,00 TL, 150×230 ebatlarının 326,00 TL ve 125X180 ebatlarındaki modelleri ise 213,00 TL olarak görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Bellona'dan Pop Art desenli Egos başlıklı makalemizde bellona halı ve pop art halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • bellona halı modelleri ve fiyatları
  • bellona halı fiyatları
  • genç odası halısı
  • Bellona color trend bonita halı
  • sanat halı suadiye 4384

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal’in yeni halılarını görmelisiniz

2014 İstikbal halı modelleri fiyatları resimleri pop art halı modelleri örneklşeri en güzel pop art halılar modern halı modelleri...

Kapat