Bellona Yuvarlak ve Oval Halı Modelleri Vitrine Çıktı

Bellona oval ve yuvarlak halı modelleri fiyatları ve desenlerini inceliyoruz yenihalilar.com’un bu sayfasında. Son zamanların trend halı modellerinden olan oval ve yuvarlak halıları Bellona’nın bakış açısından tüm detayları ile inceliyoruz. Dolayısı ile eğer şu sıralar evinize bir güzellik yapıp bu tip dekoratif  halı almak niyetinde iseniz burada ki halılara mutlaka göz atmanızı öneririz…

Ülkemizin lider mobilya markalarından Bellona 2017 sezonuna birbirinden güzel mobilyalar ve koleksiyonlar ile merhaba derken, halı konusunda da ne kadar iddialı olduğunu adeta ıspatlarcasına inanılmaz halı modellerini vitrine çıkardı. Bu halı modelleri gördüğümüz kadarı ile sadece 2017 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak nitelikte.

Dolayısı ile dilerseniz gelin sözü daha fazla uzatmayalım ve markanın koleksiyonlarına yeni eklediği kalitelerini hep birlikte incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..

2017-oval-hali-modelleri-ile-bellona-yeni-sezon-halilari

Bellona son zamanların en tutulan halıları olan oval ve dairesel halılara 2017 koleksiyonları arasında yer alan Safir serisinde yer vermiş. Safir serisindeki normal halıların yanına bu tip halıları da eklemiş. Safir serisinde birbirinden farklı desenlere sahip 3 adet oval, 3 adette yuvarlak halı bulunuyor.

yuvarlak-hali-modelleri-markalari-ve-fiyatlari-ile-bellona-hali-yeni-desenleri

Bu modeller renk tonlarına göre isimlendirilmiş. Oval pembe, yuvarlak yeşil, oval kahve gibi. Ancak bu renklerin sıradan tonlar olduğunu söylemek haksızlık olur zira en güzel ve trend tonlar arasından özenle seçildikleri her hallerinden belli oluyor.

bellona-hali-2017-koleksiyonlari-ile-oval-hali-modelleri-ve-desenleri

3 Farklı renk 6 farklı halı modeline eşit oranda dağıtılmış. Renklerin yanında desenlere ise ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Çünkü bu desenler hiç bir yerde göremeyeceğiniz cinsten. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde bu güzel halıları, desenleri, renkleri ve tabi ki fiyatları ile detaylı olarak bir araya getirdik. Bu galeri içerisinde aradığınız halıyı tüm özellikleri ile bulabilirsiniz…

BELLONA YUVARLAK ve OVAL HALI MODELLERİ DESENLERİ FİYATLARI

Bir önceki yazımız olan Bellona 2017 Halı Modellerinden Armoni Serisi başlıklı makalemizde armoni, bellona ve halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal En Yeni Halı Modelleri Tüm Detayları ile Yenihalilar.Com’da

İstikbal 2016-2017 halı modelleri fiyatları ve desenleri, kısacası tüm detaylarını ile birlikte bu sayfamızda sizler için masaya yatırıyor, ülkemizin en...

Kapat