Bellona Yemek Odası Modelleri 2014 (Fabio)

Bellona yemek odası modelleri fiyatları görselleri 2014 yemek odası takımları Bellona yeni seon yemek odası modelleri modern yemek odası takımları…

Merhaba arkadaşlar bu sayfamızda Bellona‘nın yeni sezon yemek odası takımlarından, yuvarlak hatlarıyla çekici bir tasarıma sahip olan Fabio Yemek Odası Takımını fiyat ve görselleri ile birlikte sizler için inceliyoruz.

Krem ve ceviz detayların yuvarlak hatlarla birleşiminden doğan bir takım olan Fabio’nun genelinde gövde üzerine ceviz, kapaklarda ise krem renk paneller kullanılmış. Kapaklarda ceviz renkli elips forma sahip desenli kulplar kullanılırken, fitil uygulamaları ile tasarım görsel olarak zenginleştirilmiş.

Takımın, vitrin ünitesi iç dizaynın da camlı raflı bölmeler kullanılarak zengin sergileme ve depolama alanı oluşturulurken, vitrin üst kısmında şerit LED aydınlatma kullanılıp, ürün görselliği ve fonksiyonelliği artırılmış.

Ayrıca Gümüşlük ünitesi tercihe göre tekil olarak kullanılabileceği gibi gümüşlük ünitesi isteğe bağlı olarak compact tv ünitesi ile konsept olarak da kullanılabiliyor. Konsepte uygun tasarlanan Elips görünüme sahip büfe aynası, sağ tarafına gelecek şekilde konumlandırılmış olan figür uygulaması ile takımda konsept bütünlüğü sağlanmış.

Ürünün Fiyatına gelince, Vitrin+Büfe+Büfe Aynası+Kitabeli Yemek Masası+6 Adet Sandalyeden oluşan Fabio Yemek Odası Takımının fiayatı şu an itibarı ile 2.633,00 TL olarak görünüyor…

 

BELLONA 2014 YEMEK ODASI MODELLERİ GÖRSELLERİ (FABIO)

 

 

Bir önceki yazımız olan Alfemo Yemek Odası 2014 Modelleri Fiyatları başlıklı makalemizde 2014 fiyatları, alfemo ve yemek odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2014 Dinarsu Halı Modelleri Fiyatları Görselleri (Helena)

2014 Halı modelleri Dinarsu Halı yeni modelleri görselleri fiyatları modern halı modelleri 2014 en güzel çiçekli halı modelleri resimleri desenleri......

Kapat