Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2015 (Vella)

2015 Bellona yatak odası takımları fiyatları görselleri led ışıklı yatak odası modelleri yeni sezon bellona yatak odası takımları resimleri…

Bellona en yeni yatak odası takımı Vella ile adeta göz kamaştırıyor. Krem ve vizon gibi trend renklerin müthiş uyumu ve yatak başlığında kullanılan minimal çizgilerle dikkat çeken Vella Yatak Odası Takımı, çekmece, komodin, tuvalet aynası ve gardırop detaylarında uygulanan bronz efekt ile lüks bir görünüme sahipken, özellikle tuvalet aynasında uygulanan sıra dışı özellikleri hakikaten zekice tasarlanmış.

Tuvalet masası üst çekmecesinde aksesuarların konulabileceği karolajlı özel bir alan oluşturulan takımda, gardırop taç kısmında dokunmatik açma/kapama sistemine sahip şerit led aydınlatma sistemi kullanılarak görsel zenginlik sağlanmış. Foto galerimizde görsellerine göz atabileceğiniz Vella yatak odası takımının 5 kapılı gardroba sahip versiyonu 4.490,00 TL iken, 6 kapılı gardroplu modeli 4.797,00 TL, sürgü kapılı gardroplu modeli ise 4.899,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

BELLONA 2015 YATAK ODASI TAKIMLARI RESİMLERİ (VELLA)

Bir önceki yazımız olan Mondi Yatak Odası Takımları 2015 Modelleri başlıklı makalemizde 2015 yatak odası takımları mondi, country yatak odası mobilyaları ve en güzel country yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • bellona yatak odası takımları ve fiyatları 2015

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Doğtaş Köşe Takımı Modelleri Fiyatları Görselleri 2015

2015 Kampanyalı köşe takımı markları modelleri indirimli köşe takımları Doğtaş köşe takımı fiyatları görselleri yeni sezon köşe koltuk takımları... Doğtaş...

Kapat