Bellona Köşe Takımı Modelleri 2016 Elantra

Bellona köşe takımları fiyatları görselleri 2016 köşe koltuk takımları bellona yeni sezon L koltuk modelleri resimleri… 

Gün geçmiyor ki yepyeni bir Bellona ürünü ile huzurlarınızda olmayalım. Örneğin şimdi inceleyeceğimiz Bellona Elantra köşe takımı daha az önce vitrine çıktı. Dumanı üstünde anlayacağınız. Bizlerde yenihalılar.com olarak vakit kaybetmeden, kimseler görmeden sizlerle paylaşmak istedik.

Aslında Bellona Elantra serisini hatırlarsanız, zira daha önce aynı koleksiyonun koltuk takımını incelemiştik. İşte o koleksiyona bir de köşe takımı eklendi ki hakikaten şahane.

Bellona Elantra köşe takımı, tıpkı koltuk takımında olduğu gibi  chester tarzının karakteristik özellikleri olan, düğme çektirme uygulaması ile birlikte makrome dikiş uygulamaları ile sunulmuş. Ayrıca renkli kol kırlentleri ve örgü desenli ortopedi sırt kırlentleri ile ürün görselliği desteklenmiş ve şık bir hava kazandırılmış.

Bellona Elantra köşe takımının fiyatına gelecek olursak, foto galerimizde birbirinden şahane görsellerini beğeninize sunduğumuz takımın fiyatı şu an itibarı ile 5.090,00 TL olarak görünüyor…

BELLONA KÖŞE TAKIMLARI MODELLERİ GÖRSELLERİ 2016 (ELANTRA)

Bellona Elantra Koltuk Takımına da Göz Atmak İçin TIKLAYINIZ !.. 

Bir önceki yazımız olan Tekzen'de Köşe Takımları Çoook Ucuz !.. başlıklı makalemizde 2016 köşe takımları, 500 tl köşe koltuk takımı ve 600 tl köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • bellona köşe takımları ve fiyatları 2016

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Efsane Halı 2016 Modelleri Tango Koleksiyonu

2016 Halı modelleri Efsane Halı yeni koleksiyonları modern halı markaları modelleri en yeni halı desenleri... 2015 Yılının en hızlı markalarından...

Kapat