Bellona Kiraz Mevsimi Nevresim Takımları

Bellona çift kişilik nevresim takımları fiyatları görselleri bellona yeni çıkan nevresim takımları en güzel nevresim modelleri resimleri…

Bu sezon Bellona’da tuhaf bir hareketlilik var, tuhaf derken olumlu anlamda bir tuhaflıktan bahsediyorum. Çok farklı, sıradışı ürünlere imza atıyor Bellona tasarımcıları sanki bu yıl. Belki de son zamanların trend dekorasyon ve mobilya akımlarından, benimde çok hoşlandığım country tarzına daha farklı bir yaklaşım sergilemelerinden, bu ürünlere ürün gamlarında daha vazla yer vermelerinden kaynaklı olabilir bu durum.

Mesela son bir kaç gündür reklamlarının dönüp durduğu, bu dönme esnasında deyim yerinde ise beni büyüleyip durduğu Bellona yeni nevresim takımlarından Kiraz Mevsimi koleksiyonu. Adeta yatak odalarında bahar havası estirmek için, country tarzı hayranlarının yüreğindeki yağları eritmek için tasarlanmış şahane bir koleksiyon. Yatak odası dekorasyonunu country tarzına çevirmek isteyenlerin mutlaka görmesi ve bana kalırsa mutlaka alması gereken bir koleksiyon. Fiyatlarıda öyle havalarda değil, zira tek kişilik Kiraz Mevsimi nevresim takımları 89,00 TL iken, çift kişilik Kiraz Mevsimi nevresim takımları ise sadece 129,00 TL.

BELLONA KİRAZ MEVSİMİ NEVRESİM MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan 2015 Zebra Perde Modelleri Görselleri (Linens) başlıklı makalemizde 2015 zebra perde, linens zebra perde ve taç zebra perde hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • kiraz mevsimi nevresim takımı

Etiketler:

Bellona Kiraz Mevsimi Nevresim Takımları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sanat Halı’dan Şıklığa DAVET !..

Sanat Halı 2015 modelleri görselleri salon için halı çeşitleri Sanat salon halısı örnekleri görselleri resimli sanat halı modelleri... Sanat Halı...

Kapat