Bellona En Yeni Koltuk Takımları ve Fiyatları (Romeo)

Bellona 2015 koltuk takımları fiyat listesi yeni sezon bellona koltuk takımı modelleri görselleri bellona çiçekli berjerli oturma grupları 2015…

2015 Yılına birbirinden güzel koltuk takımları ile giren Bellona, koltuk takımı ürün gamına son olarak Romeo’yu ekledi.  Bizlerde yenihalilar.com olarak bu şık koltuk takımını Bellona hayranı okurlarımız adına fiyat ve görselleri ile birlikte inceledik.

Romeo koltuk takımı şık tasarımı ve estetik görüntüsü ile dikkat çekerken, gül kurusu gibi pastel tonları takıma gerçekten çok yakışmış. Romeo koltuk takımı üç farklı versiyon ile satışa sunulurken, bu versiyonlar, üçlü, ikili ve tek berjerden oluşuyor. Foto galerimizde görsellerini bulabileceğiniz takım üzerinde 4.402,00 TL fiyat etiketi taşıyor, ancak bu takıma bir berjer daha eklenince fiyat 5.271,00 TL‘sına yükseliyor. İki üçlü ikide berjerden oluşan Romeo koltuk takımının fiyatı ise 5.652,00 TL.

2015 BELLONA KOLTUK TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ (ROMEO)

Bir önceki yazımız olan Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları 2015 (Laura) başlıklı makalemizde bellona koltuk takımı kampanya, bellona yeni koltuk takımları ve bellona yeni oturma grupları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Üç Boyutlu Bambu Duvar Panelleri 2015

Duvar dekorasyon ürünleri dekoratif duvar kaplamaları 3 boyutlu duvar panelleri fiyatları görselleri 3d duvar kaplamaları bambu... Merhaba arkadaşlar duvarlarınız için...

Kapat