Bellona Arabalı Karyola Modelleri 2014 (New F1)

2014 Arabalı genç odası modelleri fiyatları Bellona arabalı çocuk genç odası modelleri görselleri fiyatları en güzel araba karyolaı genç odası takımları…

Şimdiki babalar çocuklarını hakikaten kıskanıyor arkadaşlar, bir baba olarak bunu açıkça itiraf ediyorum 🙂 Ama onları kıskanmakta son derece haklıyız, zira bizim zamanımızda bırakın Araba yataklı genç odası takımlarını bildiğiniz genç odası karyolaları bile yoktu. Hatta bizlerden bir kaç yaş büyük ağabeylerimiz yer yataklarında uyurlardı. Sonra modern yaşama geçildi, çekyatlar falan çıktı.

Ancak şimdiki zaman çocukları çok şanslılar, zira markalar öyle güzel tasarımların altına imza atıyorlar ki onları kıskanmamak neredeyse imkansız… Bu duruma verebileceğimiz en basit örnek ise ülkemizin lider mobilya üreticilerinden Bellona‘dan geliyor. Bellona genç odası koleksiyonlarına yeni eklediği araba karyolalı New F1 modeli ile resmen göz kamaştırıyor.

Karyola formları itibari ile spor bir otomobil görünümüne sahip olan New F1 karyola, kumanda ünitesi sayesinde gerçek motor sesi, sarı far led sistemi, beyaz far led sistemi ve yanıp sönen sarı led sistemi kontrol edilebiliyor.

1.477,00 TL fiyat etiketine sahip ürünün ön led ışıklandırmasında güçlü led aydınlatma sistemi uygulanmış, iki farklı renkte yanan ışıklandırma sayesinde görsel zenginlik desteklenmiş.

2014 BELLONA ARABA KARYOLA MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

 

Bir önceki yazımız olan Çilek Yeni Sezon Genç Odaları (Strawberry) başlıklı makalemizde çilek 2014, genç odası 2014 ve modern genç odası 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Gümüşsuyu Halı’nın En Güzelleri BURADA !..

2014 Gümüşsuyu Halı modelleri görselleri en güzel Gümüşsuyu halı modelleri Gümüşsuyu yeni halı koleksiyonları yeni Gümüşsuyu Halı koleksiyonları yeni sezon...

Kapat