Bellona 2017 Halı Modellerinden Armoni Serisi

Bellona halı modelleri ve fiyatları 2017 yılının ilk günlerinde yenihalilar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu sayfamızda ülkemizin en önemli mobilya markalarından Bellona’nın vitrinlerine henüz çıkardığı halı modellerinden biri olan Armoni serisini masaya yatırıyor, markanın farklı renk ve desen çeşitleri ile müşterilerinin beğenilerine sunduğu bu güzel koleksiyonu fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz.

Bellona 2017 yılına çok şık ve yepyeni mobilya tasarımları ile girerken, geçtiğimizin yılın son çeyreğinde piyasaya sürdüğü Wooline ve Safir gibi koleksiyonları ile halı konusununda da ne kadar iddialı olduğunu göstermişti. Bu koleksiyonlarda gerçekten oldukça şık ve halı alışverişi yapmadan görülmesi gereken halı modelleri arasında yer alıyorlardı.

Şimdi inceleyeceğimiz Bellona Halı Armoni koleksiyonu ise adı gibi güzel bir renk harmonisinden meydana geliyor. Hem klasik, hem de modern motiflerin bir arada sunulduğu Armoni serisi bu özelliklerinden dolayı evinizin bir çok köşesine hitabediyor. Bu koleksiyon içerisinde hem avangart tarzlarda dekore edeceğiniz salonlarınız için, hem de modern tarzlara sahip oturma odaları, antre ve yatak odaları için oldukça şık bir seçim olarak görünüyor.

Armoni koleksiyonun renklerine de ayrı bir parantez açmak gerekiyor, zira Marsala, Mavi, Hardal, Yeşil ve Mor gibi harika ve sezonun trend halı renkleri arasında yer renklerin inanılmaz güzel tonları bu koleksiyonda bir araya getirilmiş.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve gelin hep birlikte bu güzel koleksiyonun desen ve yukarıda bahsettiğimiz olağanüstü güzel renklerine tek tek göz atalım. Bunun için aşağıda yer alan foto galerimize giriş yapmanız yeterli. Bu galeri içerisinde hem Armoni koleksiyonun meydana getiren halı modellerini hem de bu halıların fiyat ve ebat bilgilerini detaylı olarak inceleyebilir, Bellona Halı’nın bu yeni koleksiyonu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

BELLONA HALI 2017 MODELLERİ ARMONİ KOLEKSİYONU DESENLERİ ve FİYATLARI

Burada belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Bellona halı kampanyaları indirimleri ve yeni sezon ile sezon sonlarına göre değişiklik gösterebileceğinden en güncel Bellona Halı Armoni koleksiyonu fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Bellona'dan Salonlarınız İçin Çok Güzel Halılar başlıklı makalemizde bellona, bellona halı safir ve halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • bellonahalilar
  • bellonahalimodelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Padişah Halı 2017 Modellerinden Kumsal Koleksiyonu

Padişah Halı en yeni modelleri yenihalilar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. 2017 koleksiyonlarını birer birer vitrine çıkaran markanın bu yeni ürünlerini...

Kapat