Bellona 2015 Yatak Odası Takımları (Senza)

Bellona yeni yatak odası takımları fiyatları görselleri 2015 yatak odası modelleri yeni sezon yatak odası mobilyaları…

Bellona 2015 ürünlerini mercek altına almaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda daha önce koltuk takımını incelediğimiz Senza koleksiyonuna yeni eklenen yatak odası takımını sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde incelyeceğiz.

Senza yatak odası takımı, kahve ve krem renklerinin yanı sıra soft etkili geometrik tasarımıyla dikkat çekiyor. Ayrıca led ışılarının hakikaten süper olduğunuda söyleyebiliriz… Altı kapaklı ve aynalı gardırobu, asimetrik ve özel takı bölümüyle dizayn edilen tuvalet masasıyla  takım, yenilikçi anlayışıyla yatak odalarına modern bir dokunuş yapıyor. Ürünün fiyatını soracak olursanız, Senza Yatak Odası Takımının 5 kapılı versiyonu 3.999,00 TL, 6 kapılı versiyonu 4.398,00 TL ve sürgü kapaklaı Senza Yatak Odası Takımı ise 5.485,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

BELLONA YENİ YATAK ODASI TAKIMLARI 2015 (SENZA)

Bir önceki yazımız olan Farklı ve Şık Yatak Odası Takımları (Nills) başlıklı makalemizde 2015 modern yatak odası takımları, 2015 yatak odaları ve en yeni yatak odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Padişah Halı 2015 Modelleri (İzel)

2015 Halı modelleri görselleri Padişah yeni halı modelleri fiyatları resimleri yeni sezon halılar en yeni halı çeşitleri desenleri...

Kapat