Belleza Halı 2018 Modellerinden Neşve Koleksiyonu

Yeni Halı Modelleri 2018

2018 Halı Modelleri ve Fiyatları Belleza Halı Yeni Sezon En Yeni Salon Halıları 2018 – Yenihalilar.com sayfalarında siz değerli okurlarımız için sonbaharın son sıcak günlerinde en yeni halı modellerini incelemeye devam ediyor, halı markalarının 2018 yılı koleksiyonlarını detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız son olarak Kaşmir Halı 2018 modellerinden Mercan koleksiyonuna göz atmış ve bu ekstrem koleksiyona ait tüm renk ve desenleri, ebat ve fiyatları ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk.

Belleza Halı 2018 Modelleri

Bu sayfamızda ise TV yada sosyal medya gibi yayın organlarında reklamlarına rastlanmadığından dolayı bir çok okurumuzun adını pek duymadığını düşündüğümüz, fakat on derece kaliteli ve şık halıları ile reklama ihtiyaç duymadan sağlam bir müşteri portföyü oluşturmuş halı markalarımızdan biri olan Belleza Halı yeni modellerini mercek altına alıyoruz.

Belleza Halı Hakkında

Hanedan, Seren, Manolya, Tablo, Rendi, Bella, Şelale ve bu sayfamızda mercek altına alacağımız Neşve olmak üzere tam 8 koleksiyon ile yeni sezona girmeye hazırlanan Belleza halı hakkında konuya girmeden sizleri kısaca bilgilendirmek isteriz. Efendim 1956 yılında Erzurum’da faaliyetlerine başlayan, bu gün ise gerek sermayesi, gerekse çalışan personel sayısı ile Erzurum sınırlarını aşarak Türkiye’nin sayılı firmaları arasına giren Sadakat Gruba ait marka “Asalet Şimdi Halı’da” sloganı ile girdiği halı sektöründe kalite ve güvenilirlik konusunda haklı bir saygınlığa ulaşmış.

Belleza Halı Neşve Koleksiyonu

Marka hakkında verdiğimiz bu kısa bilginin ardından Neşve koleksiyonunu incelemeye başlayalım dilerseniz. Pudra renk halıların ağırlıkta olduğu Neşve serisinde 7 farklı desen ve pembe, bej, gri ve turkuaz olmak üzere 4 farklı renk seçeneği sunulmuş. %100 Yün tuşeli akrilik ipliklerden, 656.000 ilme ucu sıklığında,13 mm hav yüksekliğinde özel el halısı olarak üretilen koleksiyon da seçkin el halılarından esinlenilmiş.

Belleza Halı Neşve Serisi Desenleri

Belleza Halı’nın 2018 modelleri arasında yerini alan Neşve koleksiyonun diğer desenlerine, hemen alt tarafta yer alan sizler için hazırladığımız foto galerimizde detaylı olarak göz atabilir, bu desenler eşliğinde sunduğumuz koleksiyonun ebat ve fiyat bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

BELLEZA HALI NEŞVE KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan 2016 Halı Modelleri Belleza Halı Dalyana Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2016 halı modelleri, bellezza halı 2016 modelleri ve en yeni halı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2018 Salon Halı Modellerinden Pierre Cardin Halı Afghan Koleksiyonu

2018 Salon Halısı Modelleri Pierre Cardin Halı Modelleri ve Fiyatları En Yeni Salon Halıları Pudra Rengi Halılar Trend Halı Desenleri Saçaklı...

Kapat