Ballona 2016 Koltuk Takımı Modelleri Fiyatları (Talya)

Bellona yeni koltuk takımlarını bir bir vitrine çıkarırıken, bizlerde yenihalilar.com olarak 2016 yılında sıklıkla göreceğimiz bu koltuk takımlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Bellona’nın tasarımlarını bir öteye taşıdığı şık koltuk takımı koleksiyonlarından biri olan Talya koltuk takımını inceliyoruz.

Bellona özellikle renk ve normlarda yeni ve farklı şeyler denemiş Talya koltuk takımında. Lilyum toz pembe-lilyum açık krem, lilyum sarı-lilyum açık krem ve yine lilyum duru yeşil-lilyum açık krem gibi güzel renkleri Talya koltuk takımında harmanlayan marka, son dönemin modası haline gelen ana çiçek desenleri ve çizgili yastık detayları ile tasarımını güçlendirmiş.

Talya koltuk takımının fiyatları ise şu şekilde ; takımın 2 adet üçlü, 2 adette berjerden oluşan ilk seçeneği 4.490,00 TL  fiyatla satışa sunulurken, 1 adet üçlü, 1 adet ikili, iki adette berjerden oluşan Talya koltuk takımı 3.523,00 TL fiyat etiketine sahip. Bu takıma bir adet daha berjer eklediğinizde ise 4.197,00 TL‘sına yükselirken Talya koltuk takımının birbirinden güzel görsellerine foto galerimizde göz atabilirsiniz…

BELLONA EN YENİ KOLTUK TAKIMLARI GÖRSELLERİ (TALYA)

Bir önceki yazımız olan Mondi'den Yepyeni Zeta Koltuk Takımı başlıklı makalemizde 2016 koltuk takımları, en güzel koltuk takımları ve mondi 2016 koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Dinarsu Halı 2016 Modelleri Sierra Koleksiyonu

2016 Halı modelleri resimleri Dinarsu Halı yeni desenleri görselleri Dinarsu Halı kataloğu 2016 yeni halı modelleri... Yeni sezona yepyeni halılar...

Kapat