Atlas’tan sevgililer günü hediyesi

Atlas kişiye özel halı modelleri sevgililer günü hediye fikirleri özel tasarım halı modelleri atlas halı resimleri fiyatları…

Dünyanın en büyük ticari kandırmacasımı yoksa masumâne bir fikir mi olduğu tartışıla dursun şunun şurasında 14 Şubat‘a yâni Sevgililer Gününe bir kaç gün kaldı. Bu olguya inanlar tatlı bir telaş içerisinde “sevgililer gününde sevgilime ne alsam” sorusu akıllarında oradan oradaya dolaşırken, sevgililerde mağaza mağaza dolaşıp, sevgiliye sevgililer gününde alınacak hediyeler listesi oluşturuyorlar. Anlayacağınız kalbi aşk ile dolu olanların kafaları şu an biraz karışık 🙂 Muhtemelen geçtiğimiz yıllarda alınan hediyelerden farklı bir şeyler arıyorlar. Burada yenihalılar.com olarak devreye biz girip oldukça güzel bir sevgililer günü hediyesi tavsiye etmek istiyoruz.

Uzun zamndır yeni koleksiyonlarını dört gözle beklediğimiz Atlas Halı başlattığı yeni uygulama ile kişiye özel halılar üretiyor, yâni hayal ettiğiniz boyut, renk, doku ve biçimde halınızı tamamen özelleştirilebiliyorsunuz. Dolayısı ile sevgililer günü hediyesi olarak sevgilinize aşağıdada örneklerini sunacağımız halılardan tasarlattırabilirsiniz. Bunun için  kisiyeozel@atlashali.com.tr adresine elektronik posta göndererek, tasarım ve siparişinizi iletebilir ya da 444 ATLS (444 28 57) numaralı destek hattından hizmet alabilirsiniz.

atlas halı modelleri kişiye özel

 

atlas halı kişiye özel

Atlas Kişiye Özel Halı Modelleri

 

 

sevgililer günü hediyeleri atlas halı

Sevgililer Günü Hediyeleri

 

Bir önceki yazımız olan En güzel Atlas Halı modelleri başlıklı makalemizde atlas halı ve en güzel halılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • lale atlas hali

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Padişah Halı’dan yepyeni Mostar serisi

Padişah halı modelleri fiyatları resimleri 2014 halı modelleri salon halısı çeşitleri fiyatları en güzel halı modelleri... Nazenin ve Tanyeli gibi...

Kapat