Atlas Nano Halı modelleri (Petunya)

Nano halı modelleri atlas halı 2013 modelleri yeni sezon halı modelleri atlas halı fiyatları resimleri…

Daha önce hayran olarak göz attığımız Şems koleksiyonundan tanıdığımız Özgür Uşaklıgil, Nergis ve Lokum koleksiyonunda imzası bulunan Eda Güreli Şen, Efsun ve Eyvan koleksiyonlarından hatırladığımız Emine Akıllı ‘nın ortak tasarımları olan ve Petunya’nın yuvanızı ısıtan sıcaklığını ve baharı anımsatan kokusunu evinize sunan şık bir Atlas koleksiyonu ile huzurlarınızdayız değerli yenihalilar.com takipçileri.

Yaz yağmuru gibi evlerinizi ferahlatan desenleri, naturel renklerin dengesi ile uyumlu bir estetiği ve Dünyada bir ilk olarak Nano Halı teknolojisi ile dikkat çeken Petunya koleksiyonu m² perakende fiyatı 105 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Atlas halı 2013 modelleri (Nergis) başlıklı makalemizde 2014 halı ve angora halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

 • atlas nano halı modelleri
 • nano hali modelleri
 • atlas halı nano modelleri
 • atlas halı nano
 • atlas nano halı modelleri ve fiyatları
 • atlas nano halı fiyatları ve modelleri
 • lale hali atlas serisi nano

Etiketler:

Atlas Nano Halı modelleri (Petunya) Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Özgür Uşaklıgil dedi ki:

  Merhaba,

  Güzel bir site hazırlamışsınız, hakkımızda çok güzel yazılar yazıyorsunuz. Teşekkür etmek ve uygun bir zamanda görüşmek-tanışmak isterim.
  Selamlarımla,

  1. admin dedi ki:

   Asıl bizler sizlere özgün ve son derece şık tasarımlar adına teşekkür etmek ve sizlerle tanışmanın bizim için bir onur olacağını belirtmek ister, üzerinde çalıştığınıza emin olduğumuz yeni projelerinizde, diğerlerinde olduğu gibi başarılı olmanızı dileriz…

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Merinos’tan kabartma desenli Kokteyl serisi

Merinos halı 2013 modelleri kabartma desenli halı çeşitleri Merinos halı 2013 fiyatları resimleri çeşitleri... 2013 yılına sıradışı koleksiyonlar ile merhaba...

Kapat