Atlas Halı’dan Yepyeni Öykü Koleksiyonu

Atlas Halı 2016-2017 modelleri ve fiyatlarını, havalar soğumadan, kış aylarına girmeden halı dekorasyonunu gğncellmek isteyen yenihalilar.com takipçileri için detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda Atlas Halı’nın vitrine henüz çıkardığı kalitelerinden biri olan Öykü koleksiyonunu masaya yatırıyoruz.

Atlas Halı tüm rakipleri gibi yeni sezona birbirinden farklı bir çok koleksiyon ile merhaba dedi. Bu koleksiyonlar daha önceki sayfalarımızda incelediğimiz, salonlar için tasarlanan Rumeli koleksiyonu, şiir gibi desenleri ile göz kamaştıran Mısra koleksiyonu, inanılmaz modern desenlere sahip Resim koleksiyonu ve halı olgusuna farklı bir açıdan bakıldığı her halinden belli olan Sarıyaz koleksiyonlarıydı. Eğer bu koleksiyonları da görmediyseniz mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz arkadaşlar.

Gelelim şimdi göz atacağımız Atlas Halı Öykü serisine. Koleksiyon 9 farklı desen seçeneğine sahip. Bu desenler bir Atlas Halı klasği haline gelen dikkat çekici isimler ile adlandırılmış. Kelebek Beyaz, Kelebek, Çalıkuşu, Divit, Vezin, Söz, Hece, Dize ve Tomruk, Atlas Halı Öykü serisinde yer alan desenlere verilen isimler.

Bu desenler arasında bazıları ise farklı ve şık desenleri ile hemen göze çarpıyor. Modern ve farklı dekorasyonlara sahip mekanlar için Tomruk değişik bir halı tarzı örneğin. Hakikaten dilimlenmiş tomruklar gibi görünüyorlar. Yürürken ağacın doğalığına basıyormuşsunuz gibi bir his uyandırıyor.

Atlas Halı Öykü Koleksiyonu Tomruk Desenleri ve Modern Atlas Halı Modelleri

Vezin deseni ise salonlarınızı bir saraya çevirecek kadar güzel. Hatta salon dekorasyonunu başlı başına sırtlayabilecek kadar iddialı. Şu sıralar salonunuz için bir halı aramaktaysanız Atlas Halı Öykü koleksiyonu Vezin desenine mutlaka göz atmanızı öneririz.

Koleksiyonun en güzel desenleinden biri ise Çalıkuşu. Son dönemin yükselen dekorasyon trendlerinden Vintage tarzına çok uygun bu halı desenini bu tarzdan hoşlananların mutlaka görmeleri gerekiyor.

Atlas Halı En Yeni Koleksiyonlarından Örnekler ve Atlas Halı Öykü Serisi Çalıkuşu Deseni

Gelelim koleksiyonun fiyatlarına…  200×290 ebatlarındaki 5,8 metrekare en büyük Öykü Halı üzerinde 788,80 TL fiyat etiketi taşıyor. 160×230 ebatında ki 3,68 metrekare Öykü Halı ise 500,48 TL fiyatla satışa sunuluyor. 120×180 gibi daha küçük ebatlarda bir halıya ihtiyacınız var ise ödemeniz gereken rakam 293,76 TL olarak görünüyor. Ancak bu fiyatlar, sezon sonlarına, yeni sezonlara, kampanya ve çeşitli indirimlere göre değiştiğinden en güncel Atlas Halı koleksiyonları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Fiyatları da bilgilerinize sunduktan sonra sıra koleksiyonun desenlerine geliyor. Atlas Halı Öykü koleksiyonu desenlerini hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

ATLAS HALI ÖYKÜ KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Atlas Halı'dan Salonlarınıza Özel Rumeli Koleksiyonu başlıklı makalemizde atlas halı, rumeli ve saçaklı halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Angora Halı Yeni Salon Halılarından Touch

Angora Halı 2016-2017 modelleri vitrine çıkar çıkmaz sizlerle buluşturmaya başlıyoruz. Bu sayfamızda Angora Halı mağazalarının vitrinlerinde yeni görmeye başlayacağınız yepyeni...

Kapat