Atlas Halı Ihlara Koleksiyonuna BAYILACAKSINIZ !..

Modern ve sıradışı tasarımları ile sektöre döndüğü ilk günden bu yana dikkatleri üzerinde toplayan Atlas Halı’nın en büyük avantajı hiç şüphesiz entellektüel tasarımcıları bünyesinde bulundurması ki bu tasarımcıların başında yakından takip ettiğimiz Özgür Uşaklıgil geliyor.

Atlas Halı tasarım ekibi öyle inanılmaz koleksiyonlara imza atıyorlar ki hemen her koleksiyon sansasyonel bir niteliğe sahip. Marka halı olgusuna bambaşka bir perspektiften bakıyor ve bu durumun en bâriz örneği ise 2016 koleksiyonları arasında yer alan Ihlara koleksiyonu olabilir.

Kapadokya bölgesinin belde isimleri ile adlandıran koleksiyonda farklı renk ve desenleri ile dikkat çeken Avanos, Belisırma ve Üç Hisar serileri gerçekten görülmesi gereken halılar olarak öne çıkıyor. Aslında koleksiyon genel anlamda evinizin atmosferini tamamen değiştirmek adına tasarlanmış gibi duruyor. Dolayısı ile sözü fazla uzatmıyor, sizleri foto galerimizde bir araya getirdiğimiz Atlas Halı Ihlara koleksiyonun görselleri ile başbaşa bırakıyoruz.

ATLAS HALI 2016 MODELLERİ IHLARA KOLEKSİYONU FOTO GALERİ

Bir önceki yazımız olan Atlas Halı Ankara Satış Noktaları başlıklı makalemizde atlas halı ankara bayileri, atlas halı ankara mağazaları ve atlas halı koçtaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Atlas Halı Ihlara Koleksiyonuna BAYILACAKSINIZ !.. Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kaşmir Halı 2016 Modelleri Fiyatları (Nepal Exclusive)

2016 Halı modelleri, en yeni halı desenlerini yenihalilar.com sayfalarında sizlerle buluşturmaya devam ederken bu defa Kaşmir Halı 2016 modelleri arasında...

Kapat