Atlantik Halı En Yeni Koleksiyonlarından Bella

Halı dekorasyonunuza katkıda bulunmak adına tüm halı markalarının modellerine, halı siteniz yenihalılar.com olarak göz atmaya ve sizlere sunmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda adını bir çoğunuzun belkide ilk defa burada duyduğunuz Atlanik Halı’nın en yeni modellerinden Bella koleksiyonunu masaya yatırıyor, bu güzel koleksiyonu sizler için inceliyoruz.

Farkında mısınız son zamanlarda halı desenlerinde ütopik olarak nitelendirebileceğiz inanılmaz motiflere yer veriliyor. Bu durumun güzel tarafları olduğu kadar insanlara çirkin gelen yönlerininde olduğunu söyleyebiliriz. Modernizm adına saçma sapan motiflerin ortaya çıktığınıda bizler olmasa bile halı üreticilerinin itiraf etmesi gerekiyor. Şimdi inceleyeceğimiz Atlanik Halı Bella koleksiyonu tenzih ediyoruz ancak maalesef durum böyle.

Gelelim Atlanik Halı Bella serisine… Efendim gerçekten şık desenler var, araya karışan siyah beyaz modeli saymazsak 🙂 Tabii bu bize göre, belki sizler beğenebilirsiniz. Sonuçta zevkler ve renkler, kaideyi bozmayan istatistikler var. Biz sadece düşüncemizi ifade ettik. Kararı verecek olanlar ise sizlersiniz. Dolayısı ile foto galerimize girip Atlanik Halı Bella koleksiyonu desenlerini incelemenizi öneririz…

ATLANTİK HALI 2016 MODELLERİ BELLA KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Atlantik Halı'dan 2016 Salon Halı Modelleri başlıklı makalemizde atlantik halı erciyes, atlantik halı modelleri 2016 ve modern halı markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Atlantik Halı En Yeni Koleksiyonlarından Bella Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bellona 2016 Halı Modelleri Şahane

Yatak odası takımları ve oturma grupları ile 2016 yılına adeta bomba gibi giren Bellona, halı koleksiyonlarını güncellemeye devam ediyor. Bu...

Kapat