Atemis Halı’dan Yepyeni Salon Halıları

Artemis Halı 2016-2017 Halı Modelleri sayfalarımıza konuk olmaya devam ederken bu sayfamızda salonlarınız için ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz ve en yeni Artemis Halı modelleri arasında yer alan Firuze koleksiyonunu sizler için detaylı olarak inceliyoruz.

Daha önceki sayfalarımızda Artemis Halı ile sizleri tanıştırmış, marka hakkında detaylı bilgi vermiştik. Hatta Kehribar ve Seviyor Sevmiyor dizlerinin de sponsoru olan markanın Exclusive koleksiyonu ve Home koleksiyonunu incelemiş beğenilerinize sunmuştuk. Bu koleksiyonlarda ise gerçekten görülmesi gereken desenlere sahipken mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Gelelim şimdi inceleyeceğimiz Firuze koleksiyonuna… Koleksiyon başlıkta da belirttiğimiz gibi salonlara hitabeden desenlerden meydana geliyor. Saçaklı ve klasik halı modelleri arasında yer alan Firuze koleksiyonunda ana renkler ise Yeşil, Pembe, Lila ve Mavi olarak belirlenmiş.

İpeksi bir görünüme sahip olan iplikler, yün tuşeli parlak akrilik ve çökme efektleri kullanılarak tasarlanan Firuzan koleksiyonu 200X290 cm, 80X150 cm, 100X200 cm, 100X300 cm, 80X300 cm, 150×233 cm ve 125X200 cm ebatlarında satışa sunuluyor.

Koleksiyon hakkında bu kadar bilgi umarız yeterli olmuştur. Salon dekorasyonlarında fark yaratmak isteyenler için oldukça güzel bir seçim olan Artemis Halı Firuze koleksiyonu, nefes alırmışçasına canlı desenleri ile dekoratif anlamda elinizi güçlendiriyor.

Dolayısı ile salon dekorasyonlarınıza rahatlıkla entegre edebileceğiniz bu halılara vakit kaybetmeden hemen alt tarafta göz atabilir, koleksiyonun nefes kesen desenlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

ARTEMİS HALI FİRUZAN KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan "Seviyor Sevmiyor" Dizisi Sponsoru Artemis Halı Modelleri başlıklı makalemizde artemis, halı ve seviyor sevmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Birbirinden Güzel Desenleri ile Merinos Halı Urla Koleksiyonu

Merinos Halı 2016-2017 modelleri bir bir yenihalilar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Hatırlarsanız yakın bir zaman önce vitrinlere yeni yeni...

Kapat