Apex’ten modern Elite koleksiyonu

Apex halı modelleri resimleri modern halılar dekoratif halı çeşitleri 2014 halı modelleri patchwork halı modelleri..

Modern halı desenlerinden hoşlananların yakından takip ettiği markalardandır Apex ve paspasları ile yollukları ile gerek klasik, gerekse modern desenlere oldukça hakim, daima özgün tasarımları kovalayan bir üreticidir. Hemen hemen tüm koleksiyonlarında modern akımlardan izler bulmanız mümkündür. Son koleksiyonlarından biri olan Elite ‘de olduğu gibi.

Apex Halı kilim formunda ki Elite koleksiyonunda klasik motiflerin yanında bu defa son dönemin trend desenlerinden patchwok’u denemiş ve birazdan görsellerindede göreceğiniz üzere oldukça başarılı da olmuş.

Şeffaf kaymaz tabanlı Elite koleksiyonu, salon, oturma odası, yatak odası, antre ve hol gibi alanlar için oldukça dekoratif bir seçim gibi görünürken, tavsiye edilen fiyat bilgileri ise şu şekilde ;

80×150 110,00 TL
120×180 200,00 TL
80×300 220,00 TL
160×230 325,00 TL

 

Bir önceki yazımız olan Apex shaggy halı modelleri (Palladium) başlıklı makalemizde apex halı ve shaggy halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Padişah’tan çok şık Sümela koleksiyonu

2014 Halı modelleri Padişah halı yeni modelleri fiyatları resimleri farklı salon halıları en güzel halı modelleri... Padişah Halı koleksiyonlarına yeni...

Kapat