Apex’in Sufi serisine BAYILACAKSINIZ !…

Apex halı modelleri fiyatları resimleri dekoratif oturma odası halı modelleri 2014 modern halı çeşitleri…

Apex, halı gibi bir ev eşyasına sadece yalıtım gözüyle bakan bir firma olmadığını, bunun yanında dekoratif bir aksesuar olarak gördüğünü birbirinden farklı ve şık halı tasarımları ile ispatladı. Öyle ki bizlere bile bu süslü halıları ile neredeyse ısı yalıtımının aslında hikaye olduğunu, görünümün herşeyden önce geldiğini kabul ettirdi. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise sanırım şimdi inceleyeceğimiz Sufi koleksiyonu olsa gerek.

Bu koleksiyonda izah edemeyeceğimiz, açıklayacağımız, anlaşılmaz bir gizem var. Renkler ve etkileyici desenler birbirine girmiş, birbiri ile özdeşleşip yek vücut olmuşçasına ahenkli bir görüntü sergilerken, siyah, turkuaz ve lila gibi çarpıcı renkler koleksiyona hayat vermiş.

Küçük salonlar ve modern evlerin yaşam alanlarında şahane duracağını düşündüğümüz bu şık koleksiyon, fiyat açısından ise görünümüne göre oldukça sönük kalıyor, zira Sufi koleksiyonunun oldukça uygun fiyat ve ebat tablosu şu şekilde görünüyor ;

80×150 105,00 TL
80×300 210,00 TL
133×190 215,00 TL
160×230 315,00 TL
200×290 495,00 TL

Bir önceki yazımız olan Apex'ten modern Elite koleksiyonu başlıklı makalemizde apex halı fiyatları ve patchwork halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Flora ‘dan çok şık klasik halılar (Adonis)

Zengin kız fakir oğlan halıları flora halı modelleri fiyatları resimleri dizilerdeki halılar klasik salon halısı modelleri... Flora Halı 'nın ismini...

Kapat