Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri 2016

Antre dekorasyon örnekleri görselleri ev girişi iç dekorasyon modelleri Hol ve Antre Dekorasyonu…

Evi gösteren girişidir, sanırım bu konuda hemen hepimiz aynı fikirdeyiz. Dolayısı ile konuklarımızı ilk karşıladığımız alan olan antrelerimizin dekorasyonları, başlangıçtan itibaren dekorasyon zevkimiz hakkında konuklarımıza ilk izlenimleri veren alanlardır.

Dolayısı ile bu alanların dekorasyonuna en azından salonlara verdiğimiz kadar önem vermemiz gerekiyor. Sonuçta evimizin vitrini vasfında olan antreler, halısından mobilyasına, duvar dekorasyonundan aksesuarına kadar emek isterler.

Bu alanları ne kadar güzelleştirirsek, ne kadar çarpıcı hale getirirsek, misafirlerimizede dekorasyon konusunda ne kadar zevkli olduğumuz hakkında daha çok ipuçları veririz. Tıpkı foto galerimizde sunduğumuz örneklerde olduğu gibi. Buradaki görsellere göz atarak oldukça şık ve etkileyici antre dekorasyonlarına imza atabilirsiniz…

2015-2016 ANTRE DEKORASYON ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Salon Dizaynı Mobilya Yerleşim Örnekleri başlıklı makalemizde salon dizaynı nasıl yapılır, salon dizaynı örnekleri ve salon mobilya dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sanat Çocuk Odası Halı Modelleri 2015-2016

Sanat Halı 2016 modelleri en güzel çocuk odası halı modelleri görselleri sanat halı çocuk halıları desenleri... Çocuk odaı dekorasyonunun en...

Kapat