Angora Halı’dan Salonlarınıza Özel Premium Koleksiyonu

Angora Halı 2017 modellerini detayları ile birlikte incelemeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde markanın Touch serisini masaya yatırmış sizler için detaylı olarak incelemiştik hatırlarsanız. Bu sayfamızda ise bir başka yeni sezon Angora Halı koleksiyonu olan Premium sayfalarımıza konuk oluyor ve her zaman ki gibi bu koleksiyonu da sizler için detayları ile birlikte inceliyoruz, koleksiyonun birbirinden güzel desenlerini beğenilerinize sunuyoruz…

Angora Halı yeni sezona bir çok yeni koleksiyon ve bu koleksiyonlara bağlı olarak bir çok desen ve motif ile girmeye hazırlanırken, bu koleksiyonlar, yukarıda bahsettiğimiz klasik desenlerin ağırlıkta olduğu Touch ve bu sayfamızda göz atacağımız Premium ile Everest, Angora, Empire, Rustik ve Gloria olarak adlandırılmış.

Angora Halı tamamı klasik motiflerden meydana gelen Premium koleksiyonunda 14 farklı renk ve deseni bir araya getirerek müşterilerinin beğenisine sunmuş. Dilerseniz gelin şimdi bu desenleri incelemeye başlayalım.

Salonlar İçin Klasik Halı Desenleri ile Angora Halı Premium Koleksiyonu

Premium koleksiyonunda desenler tamamen klasik tarzlarda. Dolayısı ile ile özellikle lüks avangard salon dekorasyonları için oldukça ideal bir seçim olarak görünüyorlar. Koleksiyon için seçilen renkler ise tek kelime ile harika.

Ancak bu koleksiyonda dikkat çeken 4 desen inanılmaz güzel ve dikkat çekici renkleri ile göze çarpıyor. Bu dört desen birazdan foto galerimiz içerisinde de göreceğiniz gibi son zamanların trend halı renklerinden Turkuaz, Mürdüm, Lila ve Mavi tonlarındalar. Koleksiyonun diğer desen ve renkleri arasında ön plana bu çıkan bu 4 farklı halı salonların atmosferini tamamen değiştirecek nitelikteler.

Turkuaz Salon Halı Modelleri ve Angora Halı 2016-2017 Modellerinden Premium Koleksiyonu

Eğer salonlarınız için gerçekten güzel, salon dekorasyonunuza direk etkisi olacak halılar arıyorsanız hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bir araya getirdiğimiz Angora Halı Premium koleksiyonu desenlerine mutlaka göz atmanızı öneririz…

ANGORA HALI YENİ SEZON PREMIUM KOLEKSİYONU DESENLERİ

Bir önceki yazımız olan Angora Halı Yeni Salon Halılarından Touch başlıklı makalemizde agora halı, salon halı ve touch hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Angora Halı’dan Salonlarınıza Özel Premium Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Festival Halı 2017 Modellerinden Vintage Serisi Renkleri ve Desenleri

Festival Halı 2017 modelleri nihayet markanın bölge bayilerinde ve satış noktalarında vitrinlere düştü. Uzunca bir aradan sonra neredeyse adını bile...

Kapat