Angora Halı’dan Rengarenk Raks Koleksiyonu

2015 Angora Halı modelleri görselleri yeni sezon angora halı modelleri resimleri modern halı modelleri desenleri…

Angora Halı’nın ilk çıktığı, Ebru Gündeş ile zirveyi yakaladığı zamanları hatırlarmısınız ?.. 2012 yada 2013 yılıydı. Ebru Gündeş’li reklanları halı sektöründe sansasyon yaratmıştı hani. Koleksiyonlarıda gerçekten süperdi. Denenmemiş desenler vardı. Ebru Gündeş ve bu desenler bir araya gelir gelmez de Angora Halı’nın zirve yapması hiçte zor olmadı.

Ancak 2014 yılında marka sanki bir duraklama dönemine girdi ve epeyce sessiz kalıp yeni bir  şeyleri vitrine çıkaramadı. Bu durum fırtına önceki sessizlikmiş meğer, zira marka 2015 yılından itibaren yine şahan e koleksiyonları müşterilerinin beğenisine sunmaya başladı. Hatırlarsanız yakın zaman önce Vitrin koleksiyonuna göz atmış, bu şık koleksiyonu beğeninize sunmuştuk.

Bu sayfamızda ise yien yepyeni bir Angora Halı koleksiyonunu masaya yatırıyor, renkli ve cıvıl cıvıl desenleri ile göz kamaştıran Raks koleksiyonunu foto galerimizde beğeninize sunuyoruz…

ANGORA HALI 2015 MODELLERİ GÖRSELLERİ (RAKS)

Bir önceki yazımız olan Angora Halı 2015 Modelleri (Vitrin Koleksiyonu) başlıklı makalemizde 2015 halı modelleri, angora ve en yeni halılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bellona En Yeni Yatak Odası Takımları (Laura)

Bellona'nın Laura serisini hatırlayanlar, yada hiç unutmayanlar var mı ?.. Yakın zaman önce Laura koltuk takımına göz atmış ve deyim...

Kapat