Angora Halı Yeni Salon Halılarından Touch

Angora Halı 2016-2017 modelleri vitrine çıkar çıkmaz sizlerle buluşturmaya başlıyoruz. Bu sayfamızda Angora Halı mağazalarının vitrinlerinde yeni görmeye başlayacağınız yepyeni bir Angora Halı koleksiyonu ile huzurlarınızdayız. Angora Halı Touch koleksiyonunu sizler için detaylı olarak inceliyor.

Angora Halı’nın geçtiğimiz 2015 yılının son  çeyreğinde müşterilerinin beğenisine sunduğu Beste koleksiyonundan bu yana, yaklaşık 7-8 aydır yeni bir Angora Halı koleksiyonu göremiyorduk. Tam markayı unutmaya başlamıştık ki  Angora Halı iki yeni koleksiyonu ardarda vitrine çıkardı.

Bu koleksiyonlardan ilki şimdi göz atacağımız Touch koleksiyonu olurken diğer yeni Angora Halı koleksiyonu ise ilerde ki günlerde inceleyeceğimiz Angora Halı Premium koleksiyonu olacak. Dolayısı ile şimdi gelelim yeni halı modellerinden Angora Halı Touch koleksiyonuna.

Salonlar İçin Angora Halı Modelleri ve Mavi Salon Halılarından Angora Halı Touch Serisi

Koleksiyon klasik desenleri ile salon dekorasyonlarına hitabederken son zamanlarda yeniden moda olan saçaklı halı modelleri arasında yer alıyor. Salonları için şık halılar aramakta olan takipçilerimiz için ideal bir seçim olduğunu düşündüğümüz Angora Halı Touch serisinin renkleri için ise ayrı bir paragraf açmak gerekecek.

Fuşya Rengi Salon Halı Modelleri ile Angora Halı Yeni Modellerinden Touch

Koleksiyon içerisinde son dönemin trend halı renkleri arasında yer turkuaz, mürdüm ve fuşya gibi renklerin klask motifler ile harmanlandığını görüyoruz. Ortaya öyle tılsımlı bir şey çıkmış ki kelimeler ile anlatmak neredeyse imkansız. Bu tılsım adeta dilinizin tutulmasına neden oluyor.

Onun için bizlerde işi kelimelerden görsellere döküyor ve sizleri hemen aşağıda yer alan foto galerimizde Angora Halı yeni modellerinden Touch koleksiyonu desenleri ile başbaşa bırakıyor ve klasik tarzlardan hoşlanan takipçilerimizin bu galeri içerisinde salonları için en güzel halıları bulacaklarını garanti ediyoruz 🙂

ANGORA HALI YENİ SEZON TOUCH SERİSİ MOTİFLERİ

Bir önceki yazımız olan Angora Halı Bu Desenlerle 2015 Yılında Göz Kamaştırdı başlıklı makalemizde angora halı en güzel modelleri, en güzel halı desenleri ve modern halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • angora halı touch serisi gorseller

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Pierre Cardin Halı Esthetigue Koleksiyonundan Feliz ve Paino

Pierre Cardin Halı 2016-2017 modellerinden Esthetigue koleksiyonu pudra renkli halılar ve modern halı desenleri aramakta olan yenihalilar.com takipçileri için bu sayfamızda...

Kapat