Angora Halı Bu Desenlerle 2015 Yılında Göz Kamaştırdı

2015 Yılının en güzel halı modellerine göz attığımız, yeni yıla yeni bir halı ile girmek isteyipte bir türlü bu arzusunu gerçekleştirmeuyi çeşitli nedenlerden dolayı başaramayan yenihalılar.com takipçileri için 2015 yılı için hazırladığımız almanak projemiz devam ediyor arkadaşlar. Bu sayfamızda Angora Halı hastası olupta geçen yıl zeminlerini Angora Halı desenleri ile süsleyemeyen takipçilerimiz için neler kaçırdıklarını, aslında kaçırmadıklarını, hâlen stokta olan bu halılara göz atıyoruz.

Angora Halı geçtiğimiz yıl bir kaç koleksiyon ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başardı. Özellikle Raks, Vitrin, Sihir gibi koleksiyonlar gerçekten desenleri ile hayal gücü sınırlarını zorlarken, renkleri ile de göz kamaştırmayı başardı.

Hâli hazırda salonunuz, oturma odanız, mutfağınız veya evinizin diğer alanları için bir halı seçemediyseniz veya alamadıysanız foto galerimizde sizler için seçtiğimiz ve foto galerimizde beğeninize isimleri ile birlikte beğenininze sunduğumuz Angora Halı koleksiyonları seçiminiz konusunda sizlere ışık tutacaktır…

ANGORA HALI EN GÜZEL DESENLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Angora Halı Yepyeni Bir Beste Yaptı !.. başlıklı makalemizde 2016 halı modelleri, angora halı beste ve angora halı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 Yılına Damga Vuran Merinos Halı Desenleri

Bergama, Eda, Sema, Gonca, Palet ve Tabii ki Ofelya... Geçtiğimiz 2015 yılında ülkemizin en önemli halı markalarından Merinos'un vitrine çıkardığı...

Kapat