Angora Halı 2018 Modelleri Görücüye Çıktı !..

Angora Halı 2018

Angora Halı Modelleri ve Fiyatları 2018 Yeni Sezon Halılar Trend Halı Renkleri ve Desenleri Yeni Moda 2018 Halı Modelleri Modern Salon Halıları – Yenihalilar.com olarak en yeni halıları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda sadece bir kaç yıl gibi kısa bir sürede halı sektörünün zirvesini yakalayan markalarımızdan biri olan Angora Halı’nın en yeni modellerinden birini mercek altına alıyoruz.

Angora Halı Infinity Serisi

Yukarı da da bahsettiğimiz gibi son derece sansasyonel desenleri ve trend yaratan renkleri ile Angora Halı en tutulan halı markaları arasına girmeyi başardı. Markanın 2018 yılı koleksiyonlarına baktığımızda 2018 yılında da Angora Halı adından çok sık bahsettirecek gibi görünüyor. Bu durumun en bariz örneği ise bu sayfamızda masaya yatıracağımız İnfinity koleksiyonu olsa gerek.

Büyüleyici Halı Desenleri

İnfinity koleksiyonu halı deseni adına bildiğiniz her şeyi unutturacak nitelikte. 11 farklı desen ve renk alternatifinin sunulduğu koleksiyonda hiç şüphesiz en etkili ve en güzel model hemen üst resimde gördüğünüz Samanyolu’nu andıran desenlere sahip kalite. Farklı renk kombinasyonlarının bulunduğu bu tasarımın bir çok okurumuz tarafından çok beğenileceğini ve yakın bir zamanda oturma odalarını ve salonlarını süsleyeceğini tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle zaman içerisinde İnfinity koleksiyonunun çeşitli modellerini satın alan ve kullanmaya başlayan değerli okurlarımız en alt tarafta yer alan yorum bölümünden bu koleksiyon hakkında deneyimlerini bizler ve diğer okurlarımızla paylaşırlarsa çok seviniriz.

Adngora Halı İnfinity Fiyatları

Infinity koleksiyonu hakkında resimlerin dışında verebileceğimiz en önemli bilgi ise merak ettiğiniz gibi koleksiyonun ebat ve fiyat bilgileri. Efendim koleksiyonda 80X145 cm, 80X300 cm, 130X190 cm, 160X230 cm ve 200X300 olmak üzere tüketici ihtiyaçlarına göre 5 farklı ebatta halı sunulmuş. Bu ebatlardan 200X300 cm ölçülerinde ki 6 M² en büyük salon halısının fiyatı üzerinde 2.880,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Modern Oturma Odaları İçin Halı

Salonlarında daha klasik desen ve renkler kullanmaktan hoşlanan, fakat oturma odalarında modernizmin doruklarında yaşamak isteyenler ise İnfinity koleksiyonun 160X230 cm ebatında ki 3.68 M² oturma odası halısını seçebilirler. Bu ebatta ki bir İnfinity Halı için ödemeleri gereken para ise 1.766,40 TL olarak görünüyor.

Antreler İçin Halı

Oturma odaları ile birlikte antrelerinde de aynı desen ve renkleri kullanmak, dolayısı ile yine İnfinity koleksiyonunu tercih etmek isteyen okurlarımıza tavsiyemiz ise 130X190 cm ebatında ki 2.47 M² İnfinity halı. Bu ebatta ki İnfinity koleksiyonu halı modelinin fiyatı ise 1.185,60 TL.

Koridor İçin Halı

Antrelerinizde İnfinity koleksiyonunu tercih ettiyseniz antrelerin ana yolları olan koridorlar da mecburen aynı renk ve desenleri kullanacaksınız demektir. Bu durumda koridorunuzun uzunluğuna göre koleksiyonun 80X145 cm veya 80X300 cm ölçülerinde ki koridor halılarını seçebilirsiniz. Eğer kısa bir koridora sahipseniz 80X145 cm ebatında ki İnfinity yolluk modelini 556,80 TL, eğer 3 metre uzunluğunda bir koridora sahipseniz de 80X300 cm ölçülerinde İnfinity yolluk modelini 1.152,00 TL fiyatla satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Angora Halı 2017 Modelleri ve Fiyatları (Rustik) başlıklı makalemizde angora, halı ve rustik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Empera Halı 2018 Modelleri Ventus Koleksiyonu

Empera Halı 2018 Empera Halı Modelleri ve Fiyatları 2018 Halı Modelleri Modern Halı Desenleri En Güzel Halı Renkleri Trend Halı...

Kapat