Angora Halı 2016 Modelleri Velvet Koleksiyonu

Angora Halı yeni modelleri resimleri 2016 halı desenleri görselleri modern halı markaları angora halı velvet serisi…

Yeni sezona hızlı giren halı markalarından biride Angora Halı ve bizde bu markayı yakından takip etmeye, yeni modellerini sizler için incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce Angora Halı’nın 2016 modellerinden olan Armada, Damask, Rask ve vitrin koleksiyonunu incelemiş, az ama öz olan bu koleksiyonların desenlerini beğenilerinize sunmuştuk. Bu sayfamızda ise 2016 halı modellerine göz attığımız Angora Halı’nın en yeni koleksiyonların biri olan Velvet koleksiyonunu inceliyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz az ama öz mantığı 2016 yılında Angora Halı’nın üretim politikası olarak görünüyor, zira Velvet koleksiyonundada aynı mantığa rastlıyoruz. Foto galerimizde gösellerini inceleyebileceğiniz takım sadece 3 farklı desenden meydana gelirken trend renk tonları ile seçenekler arttırılmış.

ANGORA HALI 2015-2016 HALI MODELLERİ GÖRSELLERİ (VELVET)

Angora Halı’nın Diğer Modellerini de Görmek İçin TIKLAYINIZ !..

Bir önceki yazımız olan Angora Halı 2015-2016 Koleksiyonları Armada başlıklı makalemizde 2015 halı modelleri, angora halı 2015 modelleri ve angora halı armada serisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • angora hali 2017 modelleri

Etiketler:

Angora Halı 2016 Modelleri Velvet Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İthal Parke Modelleri 2016 (Balterio)

Balterio parke modelleri 2016 en güzel parke renkleri ithal parke markaları en kaliteli ithal parke çeşitleri resimleri... Kış boyu evlerine...

Kapat