Amerikan İthal Duvar Kağıdı Modelleri 2016

En güzel duvar kağıtlarını evlerinize, salonlarınıza, yatak odalarınıza, antrelerinize getirmeye devam ediyoruz efendim. Bu sayfamızda ülkemizin en önemli duvar kağıdı ithalatçısı Lot duvar kağıtlarının bünyesinde bulunan markalardan biri olan Amerikan kökenli Wallsone duvar kağıtlarının yeni modellerine göz atıyoruz.

Öncelikle sizleri Wallsone markası hakkında biraz bilgilendirelim ki markanın kalitesi hakkında biraz da olsa fikir sahibi olun. Efendim 2007 yılından bu yana Amerika’da proje duvar kağıtları konusunda lider markalardan biri olan Wallsone tekstil tabanlı ürünleri ile son zamanlarda ülkemizde ki inşaat projelerinde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Marka hakkında bu kadar bilgi yeterli olmuştur herhalde, şimdi dilerseniz Wallsone duvar kağıdı desenlerini foto galerimizde hep birlikte inceleyelim. Bu arada bu güzel duvar kağıtları hoşunuza gider ise Lot duvar kağıtlarından ürünleri temin edebilirsiniz. Lot duvar kağıdı iletişim bilgileri ise foto galerimizin hemen altında bilgilerinize sunuluyor…

İTHAL AMERİKAN WALLSONE DUVAR KAĞIDI MODELLERİ DESENLERİ

Lot Duvar Kağıdı Feneryolu İstanbul
Lot Duvar Kağıdı Telefon 0216 355 54 64 – 467 04 91
Lot Duvar Kağıdı Nişantaşı İstanbul
Lot Duvar Kağıdı Telefon 0212 225 77 29 – 219 45 47

Bir önceki yazımız olan Ünlü Tasarımcıdan Şahane Duvar Kağıtları !.. başlıklı makalemizde 2016 duvar kağıtları, alman duvar kağıdı modelleri 2016 ve alman ithal duvar kağıdı markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kilim Mobilya 2015-2016 Köşe Takımları Edremit

Kilim Mobilya Edremit köşe takımı fiyatları görselleri Kilim 2015-2016 köşe takımı modelleri Kilim Mobilya yeni çıkan köşe koltuk takımları... Yeni...

Kapat