Alman Kronotex Parke Modelleri 2015

Alman parke markaları Kronotex parke 2015 kataloğu koçtaşta satılan parke markları alman parke modelleri önerileri… 

Kısa bir zaman önce iç dekroasyon fikirleri dahilinde ithal parke markalarına ve göz atmaya başlamıştık. Hatta Koçtaş’ın Alman parke markası Classen Parke’yide sayfalarımıza konuk olarak almış, sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte incelemiştik. Bu sayfamızda ise Parke serüvenimizi sürdürüyoruz ve bir başka alman malı parke markası olan Kronotex’i mercek altına alıyoruz.

2015 Kronotex Parke Görselleri

Foto galerimizde 2015 kataloğunu bir arada bulabileceğiniz Kronotex Parke 1992 yılından bu yana üretim yaparken, bu gün Avrupa’nın önde gelen laminat üreticileri arasında yer alıyor.

2015 İthal Parke Modelleri

Kronotex özellikle çevreye duyarlılığı ve sürdürülebilir üretime verdiği önemle dikkat çekiyor.

 

2015 Alman Parke Renkleri Görselleri

İthal parke seçiminde gerek kalite, gerekse marka yönünden tüketicinin kafasını bir hayli karıştırırken, bizlerde bu ürünü ithal parke markaları arasında tavsiye ediyor, Koçtaş’ta da satışa sunulan bu kaliteli parke markasının birbirinden güzel renklerini foto galerimizde beğeninize sunuyoruz…

KRONOTEX PARKE 2015 MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Koçtaş İthal Parke Markaları Modelleri (Classen) başlıklı makalemizde alman parke fiyatları, alman parke markaları ve classen parke fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Angora Halı 2015-2016 Koleksiyonları Armada

Angora Halı modelleri yeni çıkan halılar en yeni halı desenleri son moda halılar 2015 halı modelleri görselleri... Halı sektöründe öyle...

Kapat