2018 Salon Halı Modellerinden Pierre Cardin Halı Afghan Koleksiyonu

2018 Salon Halısı Modelleri

Pierre Cardin Halı Modelleri ve Fiyatları En Yeni Salon Halıları Pudra Rengi Halılar Trend Halı Desenleri Saçaklı Halı Modelleri – Yenihalilar.com sayfalarında yeni yıla bir kaç ay kala halı koleksiyonlarını yenileyen, yepyeni halı modellerini vitrine çıkaraj halı üreticilerinin bu yeni koleksiyonlarını mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda kısa bir zaman önce 2017 halı modellerinden Alaturca serisini incelediğimiz Pierre Cardin Halı bu defa 2018 halı modelleri ile konuk oluyor.

Pierre Cardin’den Yepyeni Halılar

Zarif desenlere sahip kaliteli halıları özellikle hanımların gönlüne taht kuran Pierre Cardin Halı 2018 yılına sayılı günler kala, içerisinde bulunduğumuz 2017 yılına damgasını vuran koleksiyonlarına yenilerini ekledi. Ürün gamına tamı tamına 4 seri ekleyen marka tıpkı 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da adından çokça bahsettirecek gibi görünüyor.

2018 Trend Pierre Cardin Halı Modelleri

Pierre Cardin Halı Başta bu sayfamızda inceleyeceğimiz Afghan koleksiyonu olmak üzere, Voyage, La Rose ve Sunshine olarak adlandırdığı bu yeni dört seride harikalar yaratmış. Bu nedenle Pierre Cardin Halı tasarımcılarını tebrik etmesek büyük haksızlık yapmış oluruz. Gerek tasarlanan motifler, gerekse bu motiflere uygun olarak seçilen renkler tek kelime ile muhteşem. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise incelemeye başlayacağımız Afghan koleksiyonu olsa gerek.

Pierre Cardin Halı Afghan Serisi 2018

İsmindeki oryantal dokudan da anlayacağınız üzere bu seri modern ve klasiğin bir araya getirilerek yeniden yorumlandığı bir koleksiyon. Dolayısı ile özellikle lüks salon dekorasyonları için ideal parçalar olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Son zamanlarda moda olan saçaklı halı normunda tasarlanan bu koleksiyon, ışıltılı saçakları ve dengeli renk uyumuyla adeta göz kamaştırırken, bulunduğu her mekanda tüm dikkatleri üzerine çekecek bir niteliğe sahip.

Toz Tutmayan Tüylenmeyen Halılar

Üstelik sadece şık ve gösterişli halılar arasında yer almıyor Afghan koleksiyonu desenleri, zira bu koleksiyonda sadece Pierre Cardin halılarına has “Tozum Az” özelliği de eklenmiş. Bu özellik sayesinde genel olarak yeni alınan halılarda ortaya çıkan tozlanma ve tüylenme gibi olumsuz etkiler %65 oranında azaltılmış. Agfhan serisi halılar, hem temiz hem güzel anlayacağınız.

Pierre Cardin Halı 2018 Modellerini Görmeden Halı Almayın

Pierre Cardin Halı’nın yeni koleksiyonlarından Afghan serisin bu kadar övdükten sonra, desen ve renk seçeneklerini, ebat ve fiyatları ile birlikte paylaşmazsak olmaz. Her zaman olduğu gibi hemen alt tarafta sizler bir için keyif alacağınız bir foto galeri hazırladık. Bu galeri içerisine girip, hem koleksiyonun farklı desen ve renklerine göz atabilir, hem de görseller eşliğinde ebat ve fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz.

PİERRE CARDİN HALI MODELLER 2018 (AFGHAN SERİSİ)

Foto galerimiz içerisinde verilen fiyatlar zaman içerisinde Pierre Cardin Halı sezon sonu ve yeni ve sezon koleksiyonları ile Pierre Cardin kampanya ve indirimlerine bağlı olarak farklılık gösterebileceğinden en güncel Pierre Cardin Halı Fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Halı 2017 Modellerinden Alaturca Serisi başlıklı makalemizde alaturca, halı ve pierre cardin hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • angora düz kri hali

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Ekstrem Halı Desenleri ile Kaşmir Halı Mercan Koleksiyonu

Kaşmir Halı 2018 Modelleri Mercan Kaşmir Halı Modelleri ve Fiyatları, 2018 Halı Modelleri, Modern Halı Desenleri - Yenihalilar.com olanlar bu...

Kapat