2018 Salon Halı Modelleri ile Karmen Halı

Karmen Halı 2018

Karmen Halı Modelleri ve Fiyatları 2018 Salon Halıları En Yeni Halı Desenleri Trend Halı Renkleri Yeni Moda Halılar Ucuz Halı – Yeni yılın yeni halıları adı üstünde yenihalilar.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere bir çok halı üretici ve markası 2018 yılına yepyeni halı modelleri ve desenleri ile merhaba dedi. Bizim burada inceleyeceğimiz marka ise Karmen Halı…

Kermen Halı Sümer Koleksiyonu

Karmen Halı’nın 2018 modelleri arasında yer alan ve hayran kaldığımız, özellikle salonlarınıza çok yakışacağını düşündüğümüz Sümer koleksiyonunu sizler için mercek altına alıyor, her zaman olduğu gibi görselleri, desenleri, fiyat ve ebatları ile birlikte detaylı bir şekilde inceleyerek burada beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Özel Organik İplikler ile Üretilmiş

Karmen Halı Sümer Koleksiyonu modern el halısı tarzında olup, özel atkı ve organik ipliklerle üretilmiş. Hav yüksekliği 7 mm iken, koleksiyon birbirinden farklı 12 renk ve desen kalitesi ile Karmen Halı mağazalarının vitrinlerinde yer alıyor.

Salonlar İçin Çok Güzel Halılar

Koleksiyon genel olarak klasik desenlerin etkisi altında, fakat renkler tamamen son dönemin trend halı renklerinden seçilmiş. Kahveler, Fuşyalar, Grinin en güzel tonları bu asil desenler ile buluşurken, yukarıda da vurguladığımız gibi özellikle avangart tarzlarda dekore edilen salonlar için Sümer koleksiyonunun son derece ideal bir seçim olacağını düşünüyoruz.

Karmen Salon Halısı Fiyat ve Ebatları

Gelelim merakla beklenilen koleksiyonun fiyat ve ebat bilgilerine… Efendim Sümer koleksiyonunda en büyük salon halısı 228X340 cm yani 7.75 M² ebatında ve bu devasa halının fiyatı 4.646,00 TL. Fiyatı biraz yüksek bulabilirsiniz ancak bu hakikaten oldukça büyük bir halı. Daha ufak bir salonunuz varsa serinin normal boyutlarda ki 190X290 cm ebatında ki 5.50 M² salon halısını tercih edebilirsiniz. Bu halı için ödeyeceğiniz rakam ise 3.174,00 TL olarak görünüyor.

Karmen Oturma Odası Halı Fiyatları

Karmen Halı Sümer serisinin oturma odası halısı ise 152X230 cm yani 3.5 M² ebatında ve bu ebatta ki bir Sümer Halı üzerinde 2.016,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Oturma odanız için daha küçük bir halının daha dekoratif duracağını düşünüyorsanız aynı koleksiyonun 114X180 cm ölçülerinde ki 2,05 M² ebatını tercih edebilirsiniz. Bu ebatta ki bir Sümer Halı için ise 1.181,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Yatak Odası Halı Fiyatları

Sümer koleksiyonunun en güzel taraflarından biri de yatak odası için de düşünülmüş olması. Bildiğiniz üzere bir çok marka da yatak odası halısı yok ve yatak odalarının üçlü takımı yolluklardan kesilerek yapılıyor. Bu seride ise böyle ekstra bir şey yapmanıza gerek yok, sadece 4,56 M² ebatında bir yatak odası 3lü halı takımı için 2.627,00 TL ödemeniz yeterli oluyor.

Karmen Halı Yolluk Fiyatları

Yatak odalarının bile düşünüldüğü bir koleksiyonda elbette ki yollukların es geçilmemiştir, zira Sümer serisinde 2 farklı yolluk ebadı sunulmuş. Bunlardan ilki 95X300 cm ve bu alternatif 1.642,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. İkinci ebat seçeneği ise 95X200 cm ve bu ebatta ki bir yolluğun fiyatı ise 1.094,00 TL.

Karmen Halı Mağazalarını Ziyaret Edin

Burada sizler için Karmen Halı yeni modellerinden Sümer koleksiyonunu elimizden geldiğince tanıtmaya çalıştık. Ancak burada ki resimler sizleri yanıltmasın ve mutlaka Karmen Halı satış noktalarına uğrayarak bu halıları bir de yakından görün. Ayrıca burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterebileceğinden en güncel Karmen Halı fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Karmen Halı'dan Sıradışı Coloseum Serisi başlıklı makalemizde coloseum, karmen halı ve yeni halılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Angora Halı 2018 Modelleri Görücüye Çıktı !..

Angora Halı 2018 Angora Halı Modelleri ve Fiyatları 2018 Yeni Sezon Halılar Trend Halı Renkleri ve Desenleri Yeni Moda 2018...

Kapat