2018 Modern Halı Modelleri Festival Halı Mood Koleksiyonu

Modern Halı Modelleri

2018 Halı Modelleri Festival Halı Fiyatları Yeni Çıkan Halılar En Güzel Modern Halı Desenleri Trend Halı Modelleri – Halı dekorasyonunu yenileyen yenihalilar.com takipçileri için en yeni halı modelleri ve fiyatlarını marka marka model model incelemeye devam ediyoruz. Evleriniz için en güzel halıları bulmanız için tüm detayları ile piyasadaki halıları inceliyoruz.

Festival Halı 2018

Bu sayfamızın marka konuğu ise başlıktan da anlayacağınız üzere Festival Halı. Uzun bir zamandır koleksiyonlarını güncellemeyen markanın 2018 yılına damgasını vuracağını düşündüğümüz koleksiyonlarından Mood serisini fiyatları desen ve özellikleri ile beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile eğer şu sıralar, salonlarınıza, antrelerinize, yatak yada oturma odalarınıza hem modern, hem de trend halılar almak geçiyorsa aklınızdan bu halılara mutlaka göz atmanızı öneririz.

Festival Halı Yeni Modelleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi epey bir süredir Festival Halı’dan haber alamıyorduk. Tam markayı unutmaya başlamıştık ki Festival Halı, Make Up Premium, Fly, Like, Nora, Silk&Nature Exclusive ve bu sayfamızda inceleyeceğimiz Mood gibi yepyeni modelleri ile karşımıza çıktı. İyi ki de çıktı zira bu bahsettiğimiz koleksiyonların hepsi de görülmeye değer nitelikteler.

Festival Halı Mood Koleksiyonu

Örneğin Mood serisini ele alalım. 11 Farklı desen ve renk seçeneğinin sunulduğu koleksiyonda resimlerde de gördüğünüz üzere renkler deyim yerinde ise 10 numara 5 yıldız. Pastel renkli halı arayanlar için trend halı renklerinin neredeyse tamamı bu koleksiyonda bir araya getirilmiş. Kahveler, lilalar, gri ve beyazlar bu koleksiyonda en güzel tonları ile hayat bulmuş.

Salonlar İçin Şahane Halılar

Koleksiyonda son derece modern ve soyut desenler olduğu gibi özellikle salonlar için tasarlanmış inanılmaz zarif avangart desenlere sahip kalitelerinde olduğunu söyleyebiliriz. Bu klasik desenlerin yukarıda bahsi geçen hoş renkler ile buluşması ise varak süslemeli dokunuşlar ile taçlandırılmış. Kısacası Mood koleksiyonu salonlarınız için de düşünebileceğiniz etkileyici bir koleksiyon.

Festival Halı Fiyatları ve Ebatları (Mood Koleksiyonu)

Bu koleksiyonu bu kadar övdükten sonra fiyatlarını ne kadar merak ettiğinizi de tahmin edebiliyoruz tabi 🙂 Endişelenmeyin sözü daha fazla uzatmadan hemen Mood serisinin ebat ve fiyatlarını bilgilerinize sunuyoruz. Efendim Mood serisinde en büyük salon halısı 200X290 cm – 5,8 m² ebatta. Bu ebatta ki halının fiyatı ise 1.345,00 TL. Oturma odası için halı arayanlar ise 160X230 cm – 3,68 m² ebatında ki bir Mood halı için 853,00 TL ödemeleri gerekiyor. Koleksiyonun koridor ve antre halı ebatları ve fiyatları ise şu şekilde ;

Festival Halı Yolluk Fiyatları (Mood Koleksiyonu)

80X150 cm = 278,00 TL
80X300 cm = 556,00 TL
100X200 cm = 464,00 TL
100X300 cm = 696,00 TL
120X180 cm = 501,00 TL

Bir önceki yazımız olan Festival Halı 2017 Modellerinden Vintage Serisi Renkleri ve Desenleri başlıklı makalemizde festival halı ve vintage hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • 2018 halı modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bahariye Halı 2018 Salon Halıları Gallery Koleksiyonu

Bahariye Halı 2018 Salon Halı Modelleri ve Fiyatları Bahariye Halı 2018 Modelleri Bahariye Halı Nasıl Bahariye Halı Gallery Koleksiyonu Desenleri...

Kapat