2017 Padişah Halı Modellerinden Şato Koleksiyonu

Padişah Halı 2017 Modellerine göz atmaya devam ediyoruz değerli yenihalilar.com okurları. Hatırlarsanız son olarak Padişah Halı’nın 2017 halı modelleri arasından Kumsal koleksiyonuna göz atmıştık, bu sayfamızda ise markanın yeni sezon da ürün gamına eklediği yepyeni serilerden biri olan Şato koleksiyonunu inceleyeceğiz. Modern desenlerin ağırlıkta olduğu bu güzel koleksiyon hakkında sizleri bilgilendirerek, desenlerini beğenilerinize sunacağız. Dolayısı ile şu sıralar halılarınızı yenilemek geçiyorsa aklınızdan veya yeni halılar almak gibi bir niyetiniz var ise bu halılara mutlaka göz atmanızı öneririz.

Halı cenneti Gaziantep ilimizin önemli halı üreticilerinden biri olan Padişah Halı, daha bir çok tanınmış ve köklü halı markasınında sahibi olan Erdemoğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteriyor. 2004 Yılında sektöre kazandırılan Padişah Halı kısa süre içerisinde gerek televizyon reklamları, gerek her yıl vitrine çıkardığı yepyeni desen ve renkleri, gerekse kalite anlayışı ile bir halı markası için çok kısa bir zaman olan bu sürede bir çok köklü geçmişe sahip halı üreticisi ile zirveyi paylaşıyor.

Padişah Halı’nın 2004 yılından bu yana zirve yolculuğunda ki en önemli unsurlardan biri sıradışı renk ve desenlere sahip koleksiyonları oluyor. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise bu sayfamızda mercek altına aldığımız 2017 kreasyonuna ait Şato koleksiyonu olsa gerek. 21 Farklı renk ve desen seçeneğine sahip Şato koleksiyonu son yıllarda karşımıza çıkan halı modellerinin en özgün, en orjinallerinden biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Koleksiyonda genel itibarı ile hem klasik, hem de modern motifler yer alıyor. Dolayısı koleksiyon içerisinde yer alan klasik motifler ile hem avangart tarzlarda dekore edilen lüks salonlar için, hem de soyut modern desenleri ile modern ve minimalist tarzlarda dekore edilen oturma odaları için son derece sofistik ve şık halı modelleri bulabiliyorsunuz.

Koleksiyon içerisinde kullanan renklere ise apayrı bir paragraf açmak gerekiyor, zira Padişah Halı tasarımcıları yukarıda bahsettiğimiz gibi etkileyici ve özgün desenlere birebir uyumlu renk kombinasyonlarını Şato koleksiyonunda bir araya getirmişler, son zamanların trend halı renklerinden pastel tonlarını derleyerek, pudra rengi bir kaç güzel halıyı da koleksiyona eklemişler.

Padişah Halı Şato Koleksiyonu hakkında bu kadar bilgi yeterli herhalde, bu sayfada olan bir çok takipçimizin yukarıda bahsettiğimizi orjinal desenleri merakla beklediklerini hissedebiliyoruz ve sözü daha fazla uzatmadan hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde ki Şato koleksiyonu desenleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Bu desenler eşliğinde koleksiyonun ebat ve diğer özelliklerini bilgilerinize sunuyoruz…

PADİŞAH HALI 2017 MODELLERİNDEN ŞATO SERİSİ DESENLERİNE GÖZ ATIN !..

Padişah Halı 2017 modelleri arasında yer alan Şato koleksiyonun diğer kalitelerine de göz atmak için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

Bir önceki yazımız olan Padişah Halı 2017 Modellerinden Kumsal Koleksiyonu başlıklı makalemizde kumsal ve padişah halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • orjinal hali modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Pierre Cardin Halı 2017 Modellerinden Alaturca Serisi

2017 Halı modellerini marka marka, desen desen, kalite kalite incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda sansasyonel koleksiyonları ile yeni sezona bomba...

Kapat