2017 Oval ve Daire Halı Modelleri ile Dilek Halı

Dilek Halı Oval ve Yuvarlak Halı Modelleri 2017 – Son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkan, oval ve daire halılar, halı dekorasyon trendleri içerisinde liste başı konumundalar. Halı dekorasyonlarını gözden geçiren hemen herkes bu tür halıları mutlaka evlerinde, en azından antre yada salonlarında mutlaka görmek istiyor ki bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizinde aklınızdan oval yada yuvarlak bir halı almak geçiyor.

Halılara farklı bir boyut kazandıran bu tür halıları bizlerde sürekli inceleyerek sizin gibi oval ve daire halı almak isteyen okurlarımıza alternatifler sunuyoruz. Daha önceki sayfalarımızda, bu konuda son derece iddialı bir halı markası olan Pierre Cardin Halı oval ve yuvarlak halı modellerinden Albero ve Altamira koleksiyonlarını, Royal Halı oval ve daire halı modelleri ile Bellona Oval ve yuvarlak halı modellerini incelemiş, görselleri ve fiyatları ile birlikte detaylı olarak bilgi ve beğenilerinize sunmuştuk. Eğer bu bahse geçen markaların bu tarz halılarını henüz görmediyseniz mutlaka göz atmanızı öneririz.

Bu sayfamızda ise normal halıları kadar, bu tür halıları ile de dikkat çeken Dilek Halı’nın oval ve yuvarlak halı tasarımlarına göz atıyor burada sizlerle paylaşıyoruz. Bu nedenle konu girişinde de vurguladığımız gibi eğer bu tarz bir halı almak niyetindeyseniz burada ki halıları mutlaka görmenizi öneririz….

Yine Gaziantep kökenli halı markalarımızdan olan Dilek Halı, 1981 yılından bu yana sektöre hizmet verirken, son dönemde sansasyonel koleksiyonları bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Marka birbirinden güzel kalitelere imza atarken, bu koleksiyonlarından bazılarında son zamanların trend halı modelleri arasında yer alan yuvarlak ve oval halı tasarımlarını da müşterilerinin beğenilerine sunuyor.

Şu an için, daha önceki yenihalilar.com sayfalarında incelediğimiz İstinye başta olmak üzere, İmage ve Zarina koleksiyonlarında toplam 45 farklı desen ve renk seçeneği sunan Dilek Halı’nın gelen talepler doğrultusunda yeni çıkaracağı koleksiyonlarında da bu tip halılara yer vereceğini tahmin ediyoruz.

Son derece zarif desenlerin ve etkileyici renk tonlarının yer aldığı bu üç koleksiyona ait çeşitli yuvarlak ve oval halı modellerini sizler için hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde bir araya getirdik. Foto galerimize girerek hayalini kurduğunuz daire halı veya oval halıyı bulabilirsiniz…

DİLEK HALI OVAL ve YUVARLAK HALI MODELLERİ FOTO GALERİ

Foto galerimizde ki Dilek yuvarlak ve Oval halı modellerinden daha fazlasına BURADAN göz atabilirsiniz….

Bir önceki yazımız olan Dilek Halı 2017 Modelleri ile Göz Kamaştırıyor !.. başlıklı makalemizde 2017 halı, dilek halı ve istinye hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

2017 Oval ve Daire Halı Modelleri ile Dilek Halı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2017 Padişah Halı Modellerinden Şato Koleksiyonu

Padişah Halı 2017 Modellerine göz atmaya devam ediyoruz değerli yenihalilar.com okurları. Hatırlarsanız son olarak Padişah Halı'nın 2017 halı modelleri arasından Kumsal...

Kapat