2017 Modern Halı Modellerinden Dinarsu Halı Marmaris Serisi

Dinarsu Halı 2017 modelleri arasında yer alan Marmaris koleksiyonu ile huzurlarınızdayız. Başlıktan anlayacağınız üzere son derece modern desen ve renkleri bir araya getirildiği bu güzel koleksiyonu modern tarzlarda dekore ettikleri salonları, oturma odaları veya yatak odaları için modern ve renkli halılar aramakta olan yenihalilar.com okurları için masaya yatırıyoruz.

Ülkemizin en eski ve en bilindik halı marklarından olan Dinarsu Halı 2017 yılına inanılmaz güzel koleksiyonlar ile Merhaba derken, farklı zevklere hitabedecek bu koleksiyonlar arasında seçilen renk ve desenlerin tek kelime ile harika olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde incelediğimiz Viyana koleksiyonun ardından Rüya, Didem, Kapadokya, Bodrum ve Nisan serilerini 2017 koleksiyonları arasında müşterilerinin beğenilerine sunan Dinarsu, son olarak bu sayfamızda göz atacağımız Marmaris koleksiyonunu vitrine çıkardı.

Dinarsu Halı Marmaris koleksiyonu 10 Farklı renk ve desen seçeneği sunulmuş. Kırmızı, pembe, sarı, mavi, fuşya gibi bir çok rengin kullanıldığı Marmaris serisi doğal olarak renkli halılar olarak karşımıza çıkarken, Dinarsu Halı tasarımcılarının seçtiği desenler ise bu bahsi geçen renkler ile son derece uyumlu. Marmaris koleksiyonu bu renk ve desenlerden dolayı özellikle modern tarzlarda dekore edilen oturma odaları için son derece ideal bir tercih olarak görünüyor.

Tabi sadece modern oturma odaları düşünülmemiş, zira koleksiyon içerisinde MA011 060 kodlu üst resimde gördüğünüz kalitesinde mutfaklar da düşünülmüş ve bayanların çok beğeneceğini düşündüğümüz mutfaklar için güzel bir halı alternatifi de sunulmuş.

Bu nedenle eğer şu sıralar halı dekorasyonunuzu gözden geçiriyorsanız ve hem modern, hem de cıvıl cıvıl renklere sahip güzel halılar arıyorsanız Dinarsu Marmaris koleksiyonuna mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde sizler için koleksiyonun diğer kalitelerini renk ve desenleri bir araya getirdik. Bu galeri içerisinde hayaliniz de ki halıları bulabilirsiniz…

 DİNARSU HALI 2017 MODELLERİ DESENLERİ ve RENKLERİ (MARMARİS)

Bir önceki yazımız olan Dinarsu Halı 2016-2017 Modelleri Vitrine Çıktı başlıklı makalemizde bodrum, dinarsu ve halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • Dinarsu renkli halılar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Dilek Halı 2017 Modelleri ile Göz Kamaştırıyor !..

2017 Halı modellerini marka marka, model model, desen desen ve renk renk incelemeye devam ediyoruz yenihalilar.com sayfalarında ve bu defa...

Kapat