2015 Yılına Damga Vuran Merinos Halı Desenleri

Bergama, Eda, Sema, Gonca, Palet ve Tabii ki Ofelya… Geçtiğimiz 2015 yılında ülkemizin en önemli halı markalarından Merinos’un vitrine çıkardığı birbirinden şahane desenlerle süslediği halı koleksiyonları. Hepsi birbirinden şık, hepsi etkileyici. Geçen yıl bu halılar tüketici tarafından en beğenilen halılar arasına girerek binlerce evin zeminini süsledi.

Pudra renk tonlamaları ile hayal gücü sınırlarını zorlayan desenlerin bir araya getirildiği bu koleksiyonlardan en tutulanlar ise hiç şüphesiz Ofelya ve Gonca koleksiyonu olmuştur. Ofelya koleksiyonu özellikle lüks avangard tarzlarda dekore edilmiş salonlara hitap ederken, Gonca koleksiyonu son zamanların modası çiçek desenleri ve modern ile harmanan klasik motifleri ile dikkat çekiyor.

Sözü daha fazla uzatmıyor ve yukarıda bahsettiğimiz Merinos Halı’nın en güzel 2015 koleksiyonlarını, desenlerini bir araya getirdiğimiz foto galerimizi hemen alt tarafta beğeninize sunuyoruz. Görsellerin üzerlerinde hangi koleksiyona ait oldukları başlık olarak belirtilmiştir…

MERİNOS HALI EN GÜZEL DESENLERİ GÖRSELLERİ

Bir önceki yazımız olan Merinos Halı 2016 Modelleri Aktüel Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2016 halı modası, merinos halı aktüel ve merinos halı en son modeller hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Geçtiğimiz Yıl Göz Kamaştıran Atlas Halı Desenleri

En güzel halıların bir araya geldiği 2015 almanağımız devam ediyor arkadaşlar. Mekanlarınız için en güzel halıları bulmak için araştırmayı sürdürüyoruz....

Kapat