2015 Royal Halı Modelleri Görselleri (Bien)

Royal halı yeni modelleri fiyatları görselleri pastel renkli halılar modern halı renkleri desenleri yeni sezon Royal halı modelleri…

Kış sezonuna nihayet girdikte halı sektöründe hareketlenme başladı. Dolayısı yeni halı modelleri ile gözümüz gönlümüz açılıverdi. Hemen tüm markalar koleksiyonlarını gözden geçirmeye ve ürün gamlarına yeni koleksiyonlar eklemeye başladılar.

Örneğin, son olarak yılın başlarında Nehir koleksiyonunu masaya yatırdığımız Royal Halı yepyeni bir koleksiyon ile karşımıza çıkageldi. Özel bir teknikle ve el işçiliği ile boyanan Bien adındaki bu koleksiyon, hafif eskimiş dokusu ve pastel renk tonları ile adeta göz kamaştırıyor. Mekanlarda oldukça farklı bir atmosfer yaratıyor. Aslında bu koleksiyon için kelimeler kifayetsiz arkadaşlar, dolayısı ile ne demek istediğimi daha iyi anlamanız açısındanda ben sizi foto galerimizde ki Bien koleksiyonu görselleri ile başbaşa bıraksam daha iyi olacak !..

 

ROYAL HALI YENİ MODELLERİ GÖRSELLERİ (BİEN)

Bir önceki yazımız olan Pastel Tonlarında Halı Sevenler Buraya !.. başlıklı makalemizde 2014 halı modelleri, royal halı ve tek renk halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları:

  • royal halı bien

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal 2015 Köşe Takımları Fiyatları (Dream)

İstikbal şüphesiz ülkemizin en büyük mobilya markaları arasında yer alıyor. Bu büyüklüğün ardına sığınıp, bazı rakipleri gibi el ense yapmak...

Kapat