2015 Arabalı Çocuk Odası Takımları (Newjoy)

Ülkemizin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası üreticilerinden Çilek’in başlattığı araba karyolalı çocuk odası furyası son bir kaç yıla damgasını vurdu ve yine ebeveynlerin bir çoğu tarafından ilk tercih edilen tarz olmayada devam ediyor. Bu bağlamda irili ufaklı tüm mobilya üreticileride ürün gamlarında aynı tarzda ürünleri birer ikişer serpiştiriyorlar.

Örneğin daha önceki sayfalarımızda birbirinde güzel ve farklı tasarımlara sahip genç odası modellerine göz attığımız ve çok beğendiğimiz Newjoy’uda bu üreticiler arasında gösterebiliriz. Newjoy çocuk odası modelleri arasına bu tarzda iki koleksiyon yerleştirmiş.

Bu ürünler birazdan foto galerimizde görsellerini sunacağımız Vento V8 ve Vento V6 modelleri. Ayrıca Newjoy bu koleksiyonda sadece erkek çocukları düşünmemiş. Lila tonlarında dolap, çalışma masası ve şifoniyer ekleyerek kız çocuklarınında gönlünü almaya çalışmış 🙂

ARABA YATAKLI ÇOCUK ODASI TAKIMLARI GÖRSELLERİ (NEWJOY)

 

Bir önceki yazımız olan Bu Genç Odası Takımlarını Görmelisinizzz !.. başlıklı makalemizde genç kız odası takımları, kız çocuk odası modelleri ve modern genç odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Koyunlu Halı’dan Modern Bir Koleksiyon

Koyunlu halı modelleri görselleri fiyatları modern halı desenleri örnekleri yeni sezon salon halıları modern oturma odası halı modelleri...

Kapat