2014 halı modelleri (İmparator Tual)

İmparator halı modelleri resimleri fiyatları yeni halı modelleri markaları en güzel salon halıları…  

Tesadüfen rastladığımız halı markalarından İmparator Halı’nın reklamlarına, yine tesadüfen dün akşam televizyonda kanalları gezerken rastladım. İlginçtir daha önce İmparator Halı’nın böyle pahalı bir uygulamaya girdiğini görmemiştim. Zaten öyle olsa tesadüfen kelimesini burada bu kadar sık kullanmazdık 🙂 İmparator yetkilileri bunu bir eleştri, ama yapıcı bir eleştri olarak algılarlar umarım.

Gelelim konumuza, efendim yenihalılar.com sayfalarında İmparator halı maceramız devam ediyor. Hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda bu markanın çocuk odası halılarına ve pek bir beğendiğimiz Nisan koleksiyonuna göz atmış, fiyatları ve görselleri ile birlikte incelemiştik. Bu sayfamızda ise bir başka İmparator Halı koleksiyonu olan Tual’e göz atıyor, her zaman olduğu gibi detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Modern ve klasik desenlerin bir arada sunulduğu koleksiyonda 200X290 ebatlarındaki 5.80 m² büyük salon halısı 607 TL fiyatla, 125X200 ebatlarındaki 2,50 m² oturma odası halısı ise 262 TL  fiyatla satışa sunuluyor…

Bir önceki yazımız olan İmparator'dan çok güzel halılar (Nisan) başlıklı makalemizde en güzel halılar ve imparator halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

2014 halı modelleri (İmparator Tual) Konusuna 2 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Tiffany’den yepyeni Göreme serisi

2014 halı modelleri yeni halılar modern halı modelleri markaları tiffany halı resimleri fiyatları...  

Kapat